W oczach innych

Pomysł ze zdjęciami z obozu zimowego na facebook'u super - dziękuję! Cały czas wiedziałam, co dzieciaki robią, bo i tak nie mogłam się do nich dodzwonić. Jak dzwoniłam słyszałam " mama, teraz nie mogę rozmawiać, wychodzimy na...". Jeszcze raz podziękowania dla całej kadry i organizatorów obozu w Krynicy. 
 

Sylwia, mama uczestników obozu zimowego w Krynicy 2012 Bardzo dziękujemy za wspaniały obóz w Nowej Morawie. Podziękowania dla kierownika, dla całej kadry - bo stworzyli wspaniałą atmosferę. Córka nie chciała wracać i nie wróciła - została na kolejny turnus. Ale byłam o nią spokojna, bo wiedziałam że jest w dobrych rękach.

Mama Ady, uczestniczki obozu w Nowej Morawie 2011


Takiej ekipy na nartach jeszcze nie miałem - zaprzyjaźniliśmy się wszyscy tak, że trudno było się rozstać. Więc dajcie znać kiedy następne narty, naprawdę super - apartamenty, logistyka, informacje. A przede wszystkim Livigno! Dobrze że dałem się namówić, za rok wracam, a może nawet wiosną. Dzięki wielkie.  


Tomek, po wyjeździe na narty do Livigno 2011


Jeszcze nigdy nie byłam na takim obozie. Najlepszy w życiu. Sesja zdjęciowa i zajęcia z wizażystką były bomba, no i grafitti, dyskoteki i końcowy pokaz mody. Pozdrawiam wszystkich z obozu. Do zobaczenia za rok!
 
Dagmara, Fashion Session 2010
Proszę podziękować panu Bartkowi - odlotowo było na obozie skate'owym, jak wróciłem cały dzień ćwiczyłem w skate parku, ale to już nie to. Może uda mi się jeszcze raz wyjechać w tym roku, chociaż nie wiem. Pozdrowienia dla całej kadry kochanej i pana  Bartka. Jeśli nie w tym roku, to na pewno w przyszłym się spotkamy.


Kuba, uczestnik obozu skete'owego w Niechorzu 2010
 

 

Mój syn przyjechał z zimowisk w Tyliczu zachwycony. Przez cały czas wyjazd był świetnie zorganizowany, dzieci brały udział w zajęciach zorganizowanych, na wysokim poziomie, od rana do wieczora. Kadra przemiła i odpowiedzialna, obsługa i sposób przekazywania infromacji ze strony serwisu odsapka.pl bez zarzutu. Wszystko wiedzieliśmy z wyprzedzeniem, do tego obsługa jest naprawdę miła i kompetentna. W tym roku również korzystamy z usług serwisu,  syn wybrał ofertę wyjazdu do Szklarskiej Poręby, bo dalej chce uczyć się jeździć na nartach. Polecam.

Aleksandra, mama Mateusza, uczestnika zimowiska w Krynicy 2009


Chciałabym podziękować za organizację wyjazdu sylwestrowego do Szklarskiej Poręby - miejsce przytulne, ekipa sympatyczna, mnóstwo atrakcji i świetne imprezy towarzyszace - szczególnie podobała mi się wycieczka do Pragi i kulig  z pochodniami. Opieka pilota bez zarzutu, dobre jedzenie, polecam Pensjonat Milutka i dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę ze strony Odsapka.pl. Z pewnością będę korzystać z ofert serwisu.

 Paulina, po sylwestrze w 2009


Warning: fopen(logircp.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /sndrcp.php on line 36
nie udalo siem