O nas

 Odsapka.pl
została stworzona z myślą o osobach, które kupując usługę turystyczną z zacisza domowego, bez bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą, chcą mieć pewność, że dokonali właściwego wyboru.

Oferty dostępne w serwisie nie są tu zamieszczane przypadkowo. Rozwojowi podaży rynku turystycznego zabezpieczającej popyt generowany przez segment dzieci i młodzieży przyglądamy się pilnie od ponad 5 lat. Celem doboru touroperatorów, których usługi udostępniamy na odsapka.pl, są:
  • dbałość o najwyżsżą jakość obsługi Klienta,
  • poszerzanie wachlarza proponowanych usług,
  • maksymalizacja odczuwalnej przez Klienta satysfakcji.


ZespółKarolina
- szef działu marketingu i promocji w odsapka.pl oraz specjalista do spraw obsługi klienta. Jej przemiły głos usłyszą Państwo najczęściej w słuchawce telefonu, podczas rzetelnego informowania o szczegółach dotyczących oferty oraz udzielania odpowiedzi na wszelkie przychodzące Państwu do głowy pytania. Od 8 lat pracuje w biurze podróży, tworząc przeróżne programy wycieczek i kolonii. Uwielbia wszystkich młodych uczestników naszych wyjazdów - z wzajemnością. Rozumiejąc potrzeby dzieci i młodzieży świetnie doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniej oferty. Po godzinach lata na paralotni, jeździ na rowerze i wspina się na skałki, a pasją jej życia jest taniec. Nie trzeba jej namawiać na wyjazd na druga półkulę - spakuje się w 10 minut.
 

Beata - specjalista do spraw obsługi klienta oraz koordynator prac nad serwisem. Rozwiąże każdy problem - brak odpowiadającego Państwu terminu, transport z innej miejscowości - na pewno znajdzie się jakieś wyjście. z sytuacji. Urodzony podróżnik. Zna niemal każdy skrawek Europy i wiele miejsc poza nią. Prawdopodobnie nie spocznie, zanim nie ukończy podróży dookoła świata. Wykorzystuje dany jej na Ziemi czas co do sekundy. Mix rozumowo-hedonistyczny, czyli mieszanka wybuchowa w obyciu. Klienta obsłuży w sposób idealny: rzetelnie, życzliwie i profesjonalnie.
 

Grzegorz - czuwa nad poprawnością treści prezentowanej w serwisie i godzinami analizuje oferty, aktualizując je i poszukując sposobów, aby jeszcze jaśniej i dokładniej je dla Państwa zaprezentować. Wytrzymuje w biurze - jako rodzynek - z "szalonymi babkami", nieźle sobie z tym radząc. Sportowy duch nie pozwala mu długo usiedzieć w jednym miejscu, więc  wieczorami pozbywa się energii grając w koszykówkę i biegając.
 

Wielki Brat - niby nie ma go na co dzień, ale czuwa nad serwisem non stop. W mig wyłapie każdą usterkę czy pomyłkę, analizując raporty i pozycje. Drżymy przed nim, ale wcale nie jest taki straszny, jak się wydaje. Wiemy, że dba o najwyższą jakość usług. Ma wielkie serce i spore poczucie humoru. Podróżując na co dzień, wakacje najchętniej spędza w ... domowym zaciszu.
 

Misja
Zdajemy sobie sprawę z mocy aktywnej komunikacji. Zależy nam na pozytywnym rozgłosie, jaki Państwo są w stanie naturalnie nieść w eter, gdy obsługa przebiegnie na wysokim poziomie.Nie ignorujemy faktu, że niezadowolony Klient stanowi ogromną stratę, bowiem o negatywnych doświadczeniach opowie średnio 11 osobom. Z tego powodu dokładamy wszelkiej staranności, byście Państwo byli stuprocentowo zadowoleni ze współpracy z portalem odsapka.pl.

Zapraszamy do galerii ofert. Warning: fopen(logircp.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /sndrcp.php on line 36
nie udalo siem