Tagi:

Hiszpania - Lloret de Mar - Party Zone - Hotel Frigola

ID oferty:1352/BUT
Wiek uczestników:13 - 19 lat
Rodzaj oferty: OBÓZ PARTY ZONE
Miejsce:Lloret de Mar to to największe centrum turystyczne na Costa Brava - najlepsze dyskoteki w Europie, niezliczona ilość sklepów, sklepików, restauracji, kawiarni i różnorodnej rozrywki zarówno dla młodszej jak i starszej młodzieży.
Dojazd:
Transport za dopłata z:
Białystok 160 PLN, Bielsko Biała 80 PLN, Bydgoszcz 160 PLN, Ciechanów 140 PLN, Cieszyn    0 PLN, Częstochowa 100 PLN, Elbląg 160 PLN, Gdańsk 160 PLN, Gliwice 80 PLN, Głogów 140 PLN, Gorzów Wlkp. 180 PLN, Grudziądz 160 PLN, Katowice 80 PLN, Kielce 100 PLN, Koszalin 200 PLN, Kraków    100 PLN, Legnica    140 PLN, Leszno    160 PLN, Lubin    140 PLN, Lublin    140 PLN, Łomża    160 PLN, Łódź    120 PLN, Olsztyn    160 PLN, Opole    120 PLN, Ostrołęka 140 PLN, Piotrków Tryb. 120 PLN, Płock 140 PLN, Polkowice 140 PLN, Poznań 160 PLN, Puławy 140 PLN, Radom 120 PLN, Rzeszów    120 PLN, Siedlce    160 PLN, Słupsk 200 PLN, Szczecin 180 PLN, Toruń 160 PLN, Warszawa 120 PLN, Włocławek 140 PLN, Wrocław    120 PLN, Zielona Góra 160 PLN, Dojazd własny 0 PLN

Transport zależnie od oferty odbywa się autokarami lub pociągiem. Na niektórych odcinkach możliwy jest przejazd zastępczym środkiem transportu (pociąg, mikrobus, samochód osobowy) i następnie przesiadka do autokaru docelowego. Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3–4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne). Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

Cena podstawowa od:

1849.00 PLN


Terminy

Zakwaterowanie
Hotel Frigola *** - położony jest przy głównej promenadzie Lloret de Mar zaledwie 100 m od plaży. Taka sama odległość dzieli Was od największej w Lloret dyskoteki – TROPIC'S! Frigola jest kilkupiętrowym budynkiem z windą, 24-godzinną recepcją, klimatyzowaną restauracją, posiadającym basen na wewnętrznym patio hotelu. Przy basenie możecie bezpłatnie korzystać z leżaków i parasoli. Mieszkamy w pokojach 3-4 osobowych z łazienką i balkonem.

Dodatkowo do Waszej dyspozycji jest sejf w recepcji, internet, automaty do gier zręcznościowych, bilard (płatne dodatkowo). W najbliższej okolicy hotelu znajdują się liczne restauracje, sklepiki z pamiątkami i...więcej dyskotek :) Zamieszkajcie w zagłębiu rozrywki!
Wyżywienie
3 posiłki dziennie w restauracji hotelowej, bufet szwedzki. Kuchnia europejska oraz lokalna. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.
Program ramowy
1 dzień: wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, nocny przejazd przez Austrię
2 dzień: przejazd przez Włochy, Francję, przyjazd do hotelu w godz. wczesnowieczornych, kolacja, zakwaterowanie
3-8/9 dzień: wypoczynek w Hiszpanii, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
9/10 dzień: śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd w godzinach przedpołudniowych, przejazd przez Francję, Włochy, nocny przejazd przez Austrię, Czechy
10/11 dzień: przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy
Program
ATRAKCJE, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

- imprezy w najlepszych klubach Lloret de Mar
- szaleństwo w doborowym towarzystwie
- poznaj ludzi którzy kochają zabawę tak jak TY!
- baw się razem z nami!
- gry i konkursy z nagrodami
- plażowanie
- kąpiele w lazurowym morzu...

DYSKOTEKI!

TROPIC'S – dyskoteka może pomieścić nawet 2000 osób, 2 sale taneczne, każda z inną muzyką, 5 barów! W klubie regularnie odbywają się imprezy typu foam party, czy laser show. Jeśli nie byłeś w tym miejscu tzn. że w ogóle nie byłeś w Lloret!

ST.TROP DISCO – to 3 piętrowy klub umiejscowiony w samym sercu Lloret de Mar o powierzchni prawie 1500 m2!

PRIVE DE MAGIC – niezwykle popularny klub z 3 oddzielonymi od siebie salami i różnymi rodzajami muzyki (m.in latino, pop czy dance).

COLOSSOS – 3 sale taneczne, pokazy laserów, słynne imprezy w pianie, sztuczne ognie, a to wszystko przy muzyce słynnych DJ-ów m. in. Tiesto czy Rogera Sanchez-a.

Wstęp do dyskotek płatny ok. 15 EUR/ wejście

TROPIC'S CLUB CARD! Zaoszczędź nawet do 30 EUR!
Jesteście wyjątkowi – dlatego tylko WY macie możliwość zakupu imprezowej karty do klubu TROPIC'S zawierającej 7 wejść oraz ważnej przez 7 dni Waszego pobytu w Lloret! Nie płać za każdy wstęp do klubu! Baw się w największym z klubów w Lloret, gdzie odbywają się imprezy w pianie, laser show, a do tego grają znakomici DJ-e!
Cena: 25 EUR/ 105 PLN
Atrakcje fakultatywne (dodatkowo płatne na miejscu)
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

BARCELONA I MONTSERRAT (wycieczka całodniowa) – zobaczycie: Sagradę Familię, Park Guell, wzgórze widokowe, Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny ok.19 EUR/os.), Plaza Catalunya z pomnikiem Krzysztofa Kolumba, spacer słynną ulicą La Rambla, pokaz Fuente Magica de Montjuic, średniowieczny klasztor Montserrat, drugi co do ważności (po Santiago de Compostela) ośrodek pielgrzymkowy w Hiszpanii.
Cena: 40 EUR/168 PLN

TOSSA DE MAR (wycieczka półdniowa) – słynny kurort na Costa Brava, do którego wybierzecie się statkiem. Miasto słynie ze swojej pięknie zachowanej starówki Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w. Możliwość poplażowania i wykąpania się w innej części wybrzeża Costa Brava.
Cena: 16 EUR/67 PLN

WATERWORLD (wycieczka całodniowa) – całodzienna zabawa w największym Aquaparku na Costa Brava. W trakcie pobytu skorzystacie z bogatej oferty parku składającej się z przeróżnych zjeżdżalni, basenów z falami, rwącej rzeki, czy kamikaze.
Cena: 29 EUR/122 PLN

MARINELAND (wycieczka całodniowa) – 3 w 1: Morskie ZOO, Delfinarium i Park Wodny! Obejrzycie godzinne show lwów morskich i delfinów, podczas którego pod okiem trenerów popisują się one swoimi umiejętnościami. W ZOO obejrzycie np. pingwiny, lwy morskie, różne gatunki ptaków. Na koniec zaszalejecie w parku wodnym z przeróżnymi zjeżdżalniami (m.in. Crazy Race, Black Hole, Boomerang) i innymi atrakcjami.
Cena: 28 EUR/118 PLN

PORT AVENTURA (wycieczka całodniowa) – jeden z największych parków rozrywkowych Europy, a największy w Hiszpanii. W parku jest ponad 100 atrakcji m.in. Dragon Khan – największa kolejka górska w Europie, Furius Baco – najszybszy rollercoster, czy Hurakan Condor – wystrzeliwana wieża.
Cena: 57 EUR/239 PLN

HISZPAŃSKI WIECZÓR „LA SIESTA” (wyjście wieczorne) - tradycyjny hiszpański wieczór, pokaz flamenco wykonywany przez profesjonalistów, dodatkowo otrzymacie bezalkoholowego WELCOME drinka.
Cena: 31 EUR/130 PLN
Informacje dodatkowe
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR +imprezy fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 3,5 EUR/os. (taksa klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia). Wstęp na dyskoteki dozwolony od skończonego 16 roku życia. Cena aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,2 PLN. Planowana ilość uczestników 40 os.Warning: fopen(logircp.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /sndrcp.php on line 36
nie udalo siem